Nolikums (2015)

drumday_logo_alpha_400xPieteikšanās kārtība: 

Konkursā var piedalīties jebkurš bundzinieks (-ce) līdz 30 gadu vecumam, iesūtot sevis spēlētu skaņdarbu.

1. Konkursa pirmajai kārtai pretendenti piesakās, sūtot pieteikumu līdz 26. marta plkst 24.00 uz e-pastu drumday [at] soundfactory.lv. Pieteikumā norādiet savu vārdu, uzvārdu, vecumu, pieredzi, stilu un arī grupu, kurā spēlējat. Pieteikumam jāpievieno arī sava bilde. Iespēlēto skaņdarbu novietojiet uz kāda bezmaksas servera, piemēram, http://www.failiem.lv, un epastā norādiet adresi, kur atrodas jūsu mp3 fails. Ja kāda iemesla dēļ nav iespējams nosūtīt e-pastu – lūdzu, sazinieties ar organizatoriem (kontaktinformācija norādīta lapas apakšā). Jebkurš, atverot lapu www.drumday.lv varēs uzzināt par pretendentiem, noklausīties viņu iesūtītos ierakstus un pārliecināties par konkursa „caurspīdību”.

Lūdzu, nesūtīt mp3 failu e-pastā! Sūtīt tikai saiti uz failu!

2. Ņemot vērā iesūtītos skaņu ierakstus, kompetenta žūrija aizklātā veidā atlasīs 8 dalībniekus, kas tiks konkursa finālā un cīnīsies par galveno balvu.

3. Atlases rezultāti būs zināmi 1. aprīlī. Katrs dalībnieks tiks informēts personīgi (tiks nosūtīta informācija uz norādīto dalībnieka e-pasta adresi). Rezultāti būs redzami mājas lapā www.drumday.lv, sociālajos tīklos un plašsaziņas līdzekļos.

Norises posmi: 

  • Skaņdarba un dalības pieteikuma pieņemšana  – līdz 26.03.2015. plkst. 24.00.
  • 01.04.2015. tiks paziņoti 8 pretendenti uz konkursa pēdējo posmu – uzstāšanos uz skatuves modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”. Konkursa rezultāti tiks publicēti http://www.drumday.lv un paziņoti medijiem.
  • 08.04.2015. – fināla koncerta diena.
  • Finālisti ierodas “Rīga Plaza”, Mūkusalas ielā 71, Rīgā uz kārtības izlozi plkst. 16.00 un gatavošanos konkursam pēc tās.
  • Plkst. 18.00 mākslinieki uz  skatuves rādīs savu meistarību. Uzstāšanās ilgums nedrīkst pārsniegt 15 min. Finālists drīkst izmantot arī savu sagatavoto pavadījumu vai ierasties ar pavadošo sastāvu, vai arī izpildīt skaņdarbu viens pats.

Vērtēšanas kritēriji: 

Dalībnieki tiks vērtēti, izmantojot desmit punktu vērtēšanas sistēmu (1 ir sliktākais, 10 – labākais vērtējums), pēc trim kritērijiem: tehnika, stila izjūta / muzikalitāte un atraktivitāte. Dalībnieks, kurš saņems visvairāk punktu, iegūs pirmo vietu. Vērtēšanā piedalīsies žūrija, kuras sastāvā būs profesionāli bundzinieki un mūziķi, firmas YAMAHA un mūzikas preču veikala „Sound Factory” pārstāvji.

Balvas:

  • Uzvarētājs, kurš saņems visvairāk punktu pēc žūrijas vērtējumu apkopošanas, iegūs dāvanu karti 1000 EUR vērtībā “Yamaha” preču iegādei veikalā “Sound Factory”.
  • Otrajai vietai – PAISTE šķīvju komplekts.
  • Trešajai vietai – Pro-Mark kociņu soma ar 5A vālēm, slotām un hotrodiem no veikala “Sound Factory”.