|        NOLIKUMS        |        KONKURSS        |        DALĪBNIEKI        |

DRUMDAY

2013. gada konkursa NOLIKUMS
 
 
Pieteikšanās kārtība:
Konkursā var piedalīties jebkurš bundzinieks (-ce) līdz 30 gadu vecumam iesūtot iespēlētu skaņdarbu.

1. Konkursa pirmajai kārtai pretendenti piesakās nosūtot pieteikumu līdz 30. jūnijam plkst 24:00 uz e-pastu drumday@soundfactory.lv. Pieteikumā norādiet savu vārdu, uzvārdu, vecumu, pieredzi, stilu un arī grupu kurā spēlējat, pieteikumam jāpievieno arī sava bilde. Iespēlēto skaņdarbu novietojiet uz kāda bezmaksas servera, piemēram, http://www.failiem.lv, un epastā norādiet adresi, kur atrodas jūsu mp3 fails. Ja kāda iemesla dēļ nav iespējams nosūtīt savu e-pastu - lūdzu, sazinieties ar organizatoriem, lapas apakšā norādīti kontakti. Jebkurš, atverot lapu www.drumday.lv varēs iepazīties ar informāciju par pretendentiem, noklausīties iesūtītos ierakstus un pārliecināties par konkursa „caurspīdīgumu”.

NESŪTIET MP3 FAILU EPASTĀ! SŪTIET TIKAI LINKU!
 
2. Ņemot vērā iesūtītos skaņu ierakstus, kompetenta žūrija aizklātā veidā atlasīs 8 dalībniekus, kas iekļūs konkursa finālā un cīnīsies par galveno balvu.
 
3. Atlases rezultāti būs zināmi 3. jūlijā. Katrs dalībnieks tiks informēts personīgi (tiks nosūtīts info uz norādīto dalībnieka e-pasta adresi). Rezultāti būs redzami mājas lapā www.drumday.lv un www.saulkrastijazz.lv
 
Norises posmi:
Skaņdarba un dalības pieteikuma pieņemšana - līdz 30.06.2013 plkst. 23:59

03.07.2013 tiks paziņoti 8 pretendenti uz konkursa pēdējo posmu - uzstāšanos uz skatuves Saulkrasti Jazz festivāla skatuves. Konkursa rezultāti tiks publicēti http://www.drumday.lv un paziņoti medijiem.

17.07.2013. - Fināla Koncerta diena
Finālistu ierodas Minhauzena Undā uz kārtības izlozi plkst. 15.30, ar tai sekojošu gatavošanos konkursam.
Plkst. 19.00 uz Saulkrasti Jazz festivāla skatuves rādīs savu meistarību. Uzstāšanās ilgums nedrīkst pārsniegt 10min.
Finālists papildus var izmantot savu sagatavoto pavadījumu vai ierasties ar savu pavadošo sastāvu vai izpildīt skaņdarbu arī viens pats.
 
Vērtēšanas kritēriji:
Dalībnieki tiks vērtēti (izmantojot desmit punktu vērtēšanas sistēmu - 1 ir sliktākais 10 ir labākais vērtējums) pēc trim kritērijiem: tehnika, stila izjūta un atraktivitāte. Dalībnieks, kurš saņems visvairāk punktu, iegūs pirmo vietu. Vērtēšana piedalīsies starptautiska žūrija, gan profesionāli bundzinieki un mūziķi, firmas YAMAHA un mūzikas preču veikala „Sound Factory” pārstāvji.
 
Balva:
Uzvarētājs, kurš saņems visvairāk punktu pēc žūrijas vērtējumu apkopošanas, iegūs savā īpašumā ”YAMAHA DTX520 digitālo bungu komplektu!

Otrajai vietai PAISTE šķīvju komplekts
Būs arī balvas no veikala “Sound Factory”
 
Konkursu rīko mūzikas instrumentu veikals “Sound Factory” sadarbībā ar kompāniju YAMAHA.

Kontaktinformācija
Tālrunis: 20027337
epasts: drumday@soundfactory.lv
Veikals "Sound Factory" Dzirnavu 113 ("Upīša Pasāža") Rīga